БРАНИЧЕВСКИ ОКРУГ: Ковидом 19 за два дана заражено 85 лица

Д. Н.

28. 04. 2021. у 19:14

ПРЕМА подацима Завода за јавно здравље Пожаревац, на подручју Браничевског округа у претходна два дана регистровано је још 85 случајева заразе Ковидом 19.

БРАНИЧЕВСКИ ОКРУГ: Ковидом 19 за два дана заражено 85 лица

Фото: Д.Н.

У Пожаревцу је оболело 29 лица, у Петровцу на Млави 18, у Великом Градишту 14, у Голупцу осам, у Кучеву шест, у Жабарима пет, у Малом Црнићу три и у Жагубици једно лице.

Рачунајући и новооболеле, од почетка епидемије укупан број заражених у Пожаревцу је 4.420, у Петровцу на Млави 1.907, у Великом Градишту 1.423, у Кучеву 712, у Голупцу 618, у Малом Црнићу 457, у Жабарима 378 и у Жагубици 349. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута