КОВИД-ИЗВЕШТАЈ ЗА ПРОТЕКЛУ СЕДМИЦУ У ПОМОРАВСКОМ ОКРУГУ: 17 преминулих - откривене још 483 оболеле особе
28. 04. 2021. у 18:03
ПРЕМА последњем извештају Завода за јавно здравље Поморавље, током протекле седмице - период од 19. до 25. априла, битку са последицама ковида изгубило је 17 особа из свих општина Поморавског округа сем Рековца, где није било преминулих.
Повезане вести
ПОЧЕЛА СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА: Данас одлука о мерама за празнике
СЕДНИЦА Кризног штаба за борбу са вирусом корона почела је у 16 часова у Палати Србија.
28. 04. 2021. у 16:03
КОРОНА ПРЕСЕК ПО ГРАДОВИМА: Ево каква је епидемиолошка ситуација у Србији - у Београду и даље највише новозаражених
У ПОСЛЕДЊА 24 часа у Србији је забележено још 2138 нових случајева заразе вирусом корона. Од последица вируса је преминуло 26 људи.
28. 04. 2021. у 15:10
ВУЧИЋ НАЈАВИО ПОПУШТАЊЕ МЕРА: Размимоилажења само по једном питању
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је данас у Новом Саду да ће ускоро уследити попуштање епидемиолошких мера.
28. 04. 2021. у 13:55
НИЈЕ ДОБРО ШТО НЕ ПОСТОЈИ ВЕЋА ЖЕЉА ЗА ВАКЦИНАЦИЈОМ: Председник Вучић најавио кампању за побољшање одазива грађана за имунизацију
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изразио је данас жаљење што у Србији не постоји већа жеља за вакцинацијом.
28. 04. 2021. у 13:31
НЕМА МНОГО ПРОСТОРА ЗА ПОПУШТАЊЕ МЕРА: Дарија Кисић Тепавчевић пред кризни штаб - "Још дуго неће бити масовног окупљања у затвореном!"
ЧЛАН Кризног штаба Дарија Кисић Тепавчевић је за ТВ Прва рекла да Кризни штаб заседа сваке недеље, те да нема много простора око попуштања мера.
28. 04. 2021. у 09:59
Најновије из рубрике
ОГЛАШЕНА ПРОДАЈА ИМОВИНЕ АУТОБУСКОГ ПРЕВОЗНИКА ИЗ ВРШЦА Оде фирма за 615 милиона
АГЕНЦИЈА за лиценцирање стечајних управника огласила је прву продају имовине аутобуског превозника из Вршца - СТУП "Вршац" а. д. - који је у стечају од априла прошле године. У понуди је читав комплекс аутобуске станице: са новом станичном зградом, радионицама и опремом, као и 53 аутобуса, од којих је 37 у возном стању. Укупна процењена вредност имовине износи 615 милиона динара, а јавно отварање понуда биће организовано 5. фебруара у Вршцу.
25. 01. 2026. у 20:00
СНАБДЕВАЊЕ НОВОГ САДА СТАБИЛНО, ИАКО ЈЕ ДУНАВ ОПЕТ НА ИСТОРИЈСКОМ МИНИМУМУ ЗА ОВО ДОБА ГОДИНЕ Воде има довољно, а биће је и више
ЈКП "Водовод и канализација" у Новом Саду континуирано спроводи мере усмерене ка унапређењу система, да би обезбедило стабилно и поуздано снабдевање грађана течношћу за пиће, па сада чини још један искорак - припремајући се за почетак регенерације седмог бунара, као и за уградњу нових дренова у онај означен као "БХД 3" на Штранду, који ће после 18 година бити враћен у систем водоснабдевања. Иако је из овдашњег система искључен још 2006, сада ће његовим повратком у оптицај бити добијено нових 80 литара воде у секунди.
25. 01. 2026. у 20:00
НА ПАЛИЋУ ОТВОРЕНА НОВОИЗГРАЂЕНА АМБУЛАНТА СУБОТИЧКОГ ДОМА ЗДРАВЉА КОЈА ЈЕ КОШТАЛА 96 МИЛИОНА Помоћ свима на дохват руке
СТАНОВНИЦИ Палића добили су нову, савремено опремљену амбуланту, у чију је изградњу из градског буџета Суботице уложено 96,53 милиона динара.
25. 01. 2026. у 20:00
НОВИ ВЕЛИКИ УСПЕХ ЧЛАНИЦА ЛИНГВИСТИЧКЕ СЕКЦИЈЕ ТЕХНОЛОШКЕ ШКОЛЕ ИЗ ПАРАЋИНА Награђене за рад о Десанки Максимовић
ЛИНГВИСТИЧКА секција Технолошке школе из Параћина, коју води професорка српског језика Зорица Ивановић, поново је доказала да је без премца у конкуренцији средњих школа у Србији.
25. 01. 2026. у 20:00
КОНАЧНО РАСТУМАЧЕНА НАКНАДА ЗА КОРИШЋЕЊЕ ЈАВНИХ ДОБАРА У ЧАЧКУ Грађани неће плаћати шетњу по тротоарима
НАКНАДУ за коришћење јавних добара, односно заузеће дела јавног пута, тротоара, паркиралишта и прилазних саобраћајница - од ове године - мораће да плаћају искључиво правна лица и предузетници, али не и грађани.
25. 01. 2026. у 20:00
Коментари (0)