ХОСПИТАЛИЗОВАНА 133 ПАЦИЈЕНТА: Епидемиолошка ситуација у Чачку

НА ковид одељењима чачанске болнице током протекла 24 сата (пресек од среде ујутру) није било смртних исхода. У ковид павиљонима тренутно су хоспитализована 133 пацијента, седам више него претходног дана.

ХОСПИТАЛИЗОВАНА 133 ПАЦИЈЕНТА: Епидемиолошка ситуација у Чачку

Фото: В. Илић

На болничко лечење примљено је 20 пацијената са симптомима који указују на могућу инфекцију вирусом корона, а 13 их је отпуштено на кућно лечење. У респираторном центру смештено је 17 најтежих болесника, а троје са изразито тешком клиничком сликом прикључено је на механичку вентилацију.

У пријемно-тријажној амбуланти чачанске болнице евидентирана су 152 прегледа, од чега 90 првих.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

Коментари (0)

МИЛИОНИ У ХУМСКОЈ! Партизан договорио трансфер Вање Драгојевића