ПОЗИВ ХУМАНИМ ВРАЊАНЦИМА: Акција добровољног давања крви
ГРАДСКА организација Црвеног крста и Хуманитарно удружење ,,Коце заувек", у четвртак 22.априла, организују заједничку акцију добровољног давања крви у Врању.
Фото: Новости
Заинтересовани појединци најдрагоценију течност могу дати периоду од 10 до 13 сати у сали Канцеларије за младе (ОКЦЕ), а од 13,30 до 15,30 акција ће бити организована и у ресторану "Градска меана".
Препоручујемо
ХАВАРИЈА У ВРАЊСКОЈ БАЊИ: Поновно пуцање цеви оставило велики број потрошача без воде
20. 04. 2021. у 10:25
У ВРАЊУ ОБОЛЕЛО ТРОЈЕ ДЕЦЕ: У Пчињском округу још 46 новоинфицираних вирусом корона
19. 04. 2021. у 10:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)