НЕМА ВАКЦИНЕ БЕЗ ТЕРМИНА: Како се не би стварале беспотребне гужве

ТИМ за вакцинацију пиротског Штаба за ванредне ситуације, саопштио је, да до даљег неће бити вакцинисања особа које немају заказани термин преко еУправе, како се не би стварале непотребне гужве.

НЕМА ВАКЦИНЕ БЕЗ ТЕРМИНА: Како се не би стварале беспотребне гужве

Фото: В. Ћ.

Вакцинација и ревакцинација грађана који имају заказане термине одвија се без проблема, као и вакцинације по селима.

Јуче је у Темској вакцинисано 70 мештана Синофармовом вакцином,а вакцинишу се и и радници “Тигар” АД, односно компаније “Емирољо”, Синофармом и Фајзеровим вакцинама. Вакцинација и ревакцинација се обављају у продоријама Затвореног базена.

Тим за вакцинацију ће благовремено обавестити грађане који немају заказан термин када ће моћи да се вакцинишу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ОТП Јуниор – Јединствена платна картица и м-банк апликација у Србији за тинејџере