НЕПРОМЕЊЕНО КОВИД-СТАЊЕ У ПАРАЋИНУ: Мањи број прегледа, али и даље пуна болница

З. Рашић

07. 04. 2021. у 17:12

БРОЈ грађана који се јавља први пут лекарима две ковид-амбуланте у Параћину са респираторним проблемима евидентно је мањи, али се то још није одразило на смањење броја хоспитализованих на ковид-одељењу.

НЕПРОМЕЊЕНО КОВИД-СТАЊЕ У ПАРАЋИНУ: Мањи број прегледа, али и даље пуна болница

Фото: З.Р.

У протекла 24 сата у болничкој амбуланти обављено је 137 прегледа, а после отпуста четири опорављена болесника и пријема три нова, на ковид-одељењу данас је 78 пацијената са средње тешком и тешком клиничком сликом.

У респираторној јединици је девет најтежих болесника, од којих је један интубиран.

Према извештају Дома здравља, у понедељак је било 36 првих ковид прегледа у амбуланти те установе, а са антигенским и пристиглим ПЦР налазима откривено је 27 позитивних на вирус корона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

Коментари (0)

ДРАМА! Кошаркаши Партизана заробљени у Дубаију