ЈОШ 35 МИЛИОНА ЗА ОВЧАР БАЊУ: Град Чачак пребацио средства туристичкој организацији

В. И.

31. 03. 2021. у 12:57

ГРАД Чачак пребацио је на рачун Туристичке организације Чачка 35 милиона динара. Новац ће бити утрошен за финансирање неколико пројеката у Овчар Бањи и Овчарско-кабларској клисури. Како је казао градоначелник Чачка Милун Тодоровић, нови садржаји у Овчар Бањи допринеће њеном развоју и стварању услова за повећање туристичког промета.

ЈОШ 35 МИЛИОНА ЗА ОВЧАР БАЊУ: Град Чачак пребацио средства туристичкој организацији

ФОТО: ГУ Чачак

– Уређење паркинг простора, изградња амфитеатра, партерно уређење пристаништа, тргова и паркова су пројектне активности које ће бити финансиране у овој години.

- Такође, језеро Међувршје добиће ново пристаниште и та инвестиција ће унапредити квалитет услуге предела изузетних одлика „Овчарско-кабларска клисура“ – рекао је Тодоровић.

Подсетимо, Град је прошле седмице Туристичкој организацији Чачка (ТОЧ) пребацио 22,16 милиона динара, који су добијени на конкурсу за субвенције Министарства за заштиту животне средине. Тај новац биће инвестиран у изградњу Природњачког центра у Овчар Бањи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ЗБОГ ТИТА ПРОМЕНИЛИ ПРЕЗИМЕ: По оцу Стојановић, по мајци Петровић - после притисака постали Ђуровски