ЈОШ 18 смртних случајева који се доводе у везу са КОВИД инфекцијом забележено је у Расинском округу у односу на последњи извештај ЗЗЈЗ Крушевац о броју преминулих од 26. фебруара.
Повезане вести
ТРСТЕНИК ИСПРЕД КРУШЕВЦА ПО БРОЈУ НОВООБОЛЕЛИХ: Још 94 позитивна теста у Расинском округу
ЈОШ 94 случаја КОВИД-19 регистровано је у Расинском округу, а највише оболелих је из Трстеника: 44.
02. 03. 2021. у 15:11
АЛАРМАНТНИ ПОДАЦИ У РАСИНСКОМ ОКРУГУ: Чак 167 новозаражених - највише у Крушевцу
ЧАК 167 новозаражених лица у Расинском округу регистровано је међу пристиглим резултатима ранијих тестирања, а највише у Крушевцу - 95.
27. 02. 2021. у 18:14
138 НОВИХ СЛУЧАЈЕВА: У Расинском округу-троцифрен број оболелих
ЈОШ 138 новозаражених лица у Расинском округу регистровано је међу пристиглим резултатима ранијих тестирања.
24. 02. 2021. у 15:41
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У РАСИНСКОМ ОКРУГУ: Још 55 заражених
ЈОШ 55 новозаражених лица у Расинском округу регистровано је међу пристиглим резултатима ранијих тестирања.
22. 02. 2021. у 15:58
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У РАСИНСКОМ ОКРУГУ: Нова 73 случаја
КОВИД-19 регистрован је у још 73 случаја у Расинском округу,а према последњим подацима Завода за јавно здравље, највише новоинфицираних је из Крушевца-34,још 17 случајева забележено је у Александровцу,односно 10 у Трстенику,колико и у Варварину, док је у Брусу и у Ћићевцу забележен један потврђен случај.
19. 02. 2021. у 16:20
Најновије из рубрике
ОГЛАШЕНА ПРОДАЈА ИМОВИНЕ АУТОБУСКОГ ПРЕВОЗНИКА ИЗ ВРШЦА Оде фирма за 615 милиона
АГЕНЦИЈА за лиценцирање стечајних управника огласила је прву продају имовине аутобуског превозника из Вршца - СТУП "Вршац" а. д. - који је у стечају од априла прошле године. У понуди је читав комплекс аутобуске станице: са новом станичном зградом, радионицама и опремом, као и 53 аутобуса, од којих је 37 у возном стању. Укупна процењена вредност имовине износи 615 милиона динара, а јавно отварање понуда биће организовано 5. фебруара у Вршцу.
25. 01. 2026. у 20:00
СНАБДЕВАЊЕ НОВОГ САДА СТАБИЛНО, ИАКО ЈЕ ДУНАВ ОПЕТ НА ИСТОРИЈСКОМ МИНИМУМУ ЗА ОВО ДОБА ГОДИНЕ Воде има довољно, а биће је и више
ЈКП "Водовод и канализација" у Новом Саду континуирано спроводи мере усмерене ка унапређењу система, да би обезбедило стабилно и поуздано снабдевање грађана течношћу за пиће, па сада чини још један искорак - припремајући се за почетак регенерације седмог бунара, као и за уградњу нових дренова у онај означен као "БХД 3" на Штранду, који ће после 18 година бити враћен у систем водоснабдевања. Иако је из овдашњег система искључен још 2006, сада ће његовим повратком у оптицај бити добијено нових 80 литара воде у секунди.
25. 01. 2026. у 20:00
НА ПАЛИЋУ ОТВОРЕНА НОВОИЗГРАЂЕНА АМБУЛАНТА СУБОТИЧКОГ ДОМА ЗДРАВЉА КОЈА ЈЕ КОШТАЛА 96 МИЛИОНА Помоћ свима на дохват руке
СТАНОВНИЦИ Палића добили су нову, савремено опремљену амбуланту, у чију је изградњу из градског буџета Суботице уложено 96,53 милиона динара.
25. 01. 2026. у 20:00
НОВИ ВЕЛИКИ УСПЕХ ЧЛАНИЦА ЛИНГВИСТИЧКЕ СЕКЦИЈЕ ТЕХНОЛОШКЕ ШКОЛЕ ИЗ ПАРАЋИНА Награђене за рад о Десанки Максимовић
ЛИНГВИСТИЧКА секција Технолошке школе из Параћина, коју води професорка српског језика Зорица Ивановић, поново је доказала да је без премца у конкуренцији средњих школа у Србији.
25. 01. 2026. у 20:00
КОНАЧНО РАСТУМАЧЕНА НАКНАДА ЗА КОРИШЋЕЊЕ ЈАВНИХ ДОБАРА У ЧАЧКУ Грађани неће плаћати шетњу по тротоарима
НАКНАДУ за коришћење јавних добара, односно заузеће дела јавног пута, тротоара, паркиралишта и прилазних саобраћајница - од ове године - мораће да плаћају искључиво правна лица и предузетници, али не и грађани.
25. 01. 2026. у 20:00
Коментари (0)