ТОПЛИЈЕ ВРЕМЕ ЗАТВОРИЛО СКЛОНИШТЕ: Прихватилиште за бескућнике у Суботици поново не ради
УСЛЕД пораста дневних температура прихватилиште за бескућнике у Суботици поново је затворено.
Фото: Ј.Л.
- Центар за социјални рад обавестио је локалну самоуправу да су се стекли сви услови да Привремено прихватилиште престане са радом. Од поновног отварања Привременог прихватилишта, 10. фебруара, услугу ургентног смештаја користила су три лица са територије Суботице – каже Илија Ђукановић, члан Градског већа за социјалну заштиту.
Иначе, привремено прихватилиште за оне који немају кров над главом у Гајевој 50 ове године је први пут отворено 11. јануара, али је због повољних временских услова затворено после само десет дана. За ово кратко време, услугу привременог смештаја користило је шест особа које је упутио Центар за социјални рад. Услед наглог захлађења, Прихватилиште је поново отворено 10. Фебруара.
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)