КОРОНА СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ: Пораст броја новозаражених у Лесковцу
ПОСЛЕ дужег периода са једноцифреним бројем нових пацијената инфицираних вирусом корона у Лесковцу је у последња 24 часа регистровано 18 новозаражених. Толико је било позитивних налаза међу 168 узоркованих пацијената.
Фото: И.М.
У овом периоду лесковачки Завод за јавно здравље добио је укупно 225 резултата особа које су тестиране у здравственим установама Јабланичког округа.
Поред 18 новооболелих Лесковчана регистрована су и по два нова случаја инфекције у Власотинцу и Лебану и један у Медвеђи.
Опаким вирусом заражено је 13 запослених и девет незапослених особа као и један пензинер, а тренутно се чека на анализе још 58 узорака особа које су се јавиле лекарима у ковид амбулантама округа са симптомима короне.
Препоручујемо
НА БОЛНИЧКОМ ЛЕЧЕЊУ 54 ОСОБЕ: У ковид болници у Лесковцу преминуо пацијент из Власотинца
14. 02. 2021. у 14:44
ВИРУС КОРОНА У ЛЕСКОВЦУ: Деветоро новозаражених - међу њима и један ученик
12. 02. 2021. у 12:57
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)