ПРИЈАВА РАДИ ПРОЦЕНЕ ШТЕТЕ: Позив грађанима Власотинца да пријаве штету од елементарне непогоде
ШТАБ за ванредне ситуације општине Власотинце позвао је грађане који су претрпели неку врсту штете од елементарне непогоде, која је погодила ову општину у ноћи између 10. и 11. јануара, да то пријаве овом штабу.
Фото: Приватна архива
Они то могу да учине на број телефона 065/2404-282 или лично члану Општинског већа и Штаба за ванредне ситуације Жаклини Стефановић. Надлежни поручују да ће све пријаве бити предате комисији за процену штете које ће изаћи на терен.
- Важно је нагласити да они грађани код којих је комисија већ извршила увид и проценила штету не треба поново да је пријављују – истакао је Иван Станковић, начелник Штаба за ванредне ситуације.
Процена штете се иначе врши према Упутству о јединственој методологији за процену штете од елементарне непогоде.
Препоручујемо
ТРИ ДАНА ПО СЕДМОРО НОВООБОЛЕЛИХ: Епидемиолошка ситуација у свилајначкој општини
26. 01. 2021. у 13:11
УГИНУЛА МАЧКА МИЦА: Трагичан крај потраге за својеврсним симболом Лајковца
26. 01. 2021. у 13:19
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)