СМАЊЕН БРОЈ НОВООБОЛЕЛИХ: У Свилајнцу двоје заражено короном

З. Глигоријевић

19. 01. 2021. у 13:27

У ПОСЛЕДЊА 24 часа у Дому здравља у Свилајнцу позитивно на Ковид 19 била су 2 пацијената, што је четири пута мање него у претходна 24 сата.

СМАЊЕН БРОЈ НОВООБОЛЕЛИХ: У Свилајнцу  двоје заражено короном

Фото: З. Г.

Од проглашења епидемије, 16. марта, до данас регистровано је 969 пацијената, излечено је 848, у кућној изолацији су 83 особе, а на болничком лечењу 6 Свилајнчана. Преминуле су 32 особе.

У пријемно-тријажној амбуланти јуче је прегледано 45 пацијената.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (0)