ПРЕВЕНЦИЈА ПРОТИВ ПОЛЕДИЦЕ: Уредили канале за одводњавање атмосферских вода у Вршцу

Ј. Ј. Баљак

17. 01. 2021. у 15:40

ГРАД Вршац је ових дана уредио објекте за одводњавање атмосферских вода на путевима, који су у надлежности локалне самоуправе, како би се спречила појава поледице и леда.

ПРЕВЕНЦИЈА ПРОТИВ ПОЛЕДИЦЕ: Уредили канале за одводњавање атмосферских вода у Вршцу

Фото: Град Вршац

Конкретно, уређени су канали, риголе и отворени канали на критичним деоницама локалних путева Јабланка – Сочица, Вршац – Војводинци (успон после раскрснице за Месић), затим крак локалног пута до Куштиља, као и испусти на неколико места дуж отвореног канала.

Зимска служба је, иначе, јутрос, као и свих претходних снежних дана, била активна, тако да су сви локални и градски путеви проходни.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ТРАМП МУ ОВО НЕЋЕ ОПРОСТИТИ! Албанац тврди, а Хрвати поносни: Двапут сам пребио Чака Нориса!