ПРВЕ ВАКЦИНЕ СТИГЛЕ У ЗРЕЊАНИН: Главна сестра примером апеловала на колеге да се вакцинишу (ФОТО)
ПРВЕ вакцине против вируса САРС-КоВ-2 произвођача Фајзер Бионтек, намењене здравственим радницима, стигле су у зрењанински Дом здравља „Др Бошко Вребалов".
Фото: Инстаграм принтскрин
Прву вакцину примила је Ђурђица Шљапић, главна сестра службе опште медицине.
- Сматрам да је ово моја одговорност и обавеза и својим примером апелујем на све колеге да се вакцинишу и на тај начин заштите и себе, своје укућане, пацијенте од нас и нас од пацијената. Вакцине су најзначајнија тековина савременог друштва – изјавила је Ђурђица Шљапић.
Препоручујемо
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)