МЕШТАНИ ПОДИГЛИ ЦРКВУ: Верски храм у Чешљевој Бари

У ЧЕШЉЕВОЈ Бари код Великог Градишта завршена је градња Цркве Свете Тројице, започета 2016. године.

МЕШТАНИ ПОДИГЛИ ЦРКВУ: Верски храм у Чешљевој Бари

Фото Д. Новковић

У радове је уложено 209.130 евра, од чега су већи део обезбедили Месна заједница и грађани, а остатак локална самоуправа.

Прва фаза радова окончана је годину дана након полагања камена темељца, а цркву је у јуну 2019. године освештао владика браничевски Игњатије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Заштитите себе и породицу од усијаног ентеријера аутомобила: Зашто све више возача пре лета затамњује стакла