ПРЕМИНУЛО ШЕСТОРО ПАЦИЈЕНАТА У КРАЉЕВУ: Позитивно још 85 особа, у граду на Ибру тестирано 327 узорака

ОД УКУПНО 327 тестираних узорака бриса са територије Краљева, од којих 203 ПЦР и 124 антиген методом, на ковид-19 позитивно је 85, саопштио је Градски кризни штаб на основу података краљевачког Завода за јавно здравље.

ПРЕМИНУЛО ШЕСТОРО ПАЦИЈЕНАТА У КРАЉЕВУ: Позитивно још 85 особа, у граду на Ибру тестирано 327 узорака

Фото: Г. Шљивић

Током минулих 24 сата, како је саопштено, од последица корона вируса преминуло је чак шесторо пацијената са територије Краљева, тако да је до сада укупно 141 Краљевчанин изгубио битку против опаког ковида.   

Од избијања епидемије, у граду на Ибру до сада је регистрован укупно 9.297 случајева инфекције, док је у трећем таласу од 16. октобра званично потврђено – 7.829.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: Поповић нас је натерао...