НОВИХ 119 СЛУЧАЈЕВА У КОЛУБАРСКОМ ОКРУГУ: Најгоре у Ваљеву
У Колубарском округу у протекла 24 часа евидентирано је 119 нових случајева заразе корона вирусом, саопштио је Завод за јавно здравље Ваљево.
Фото: И. Маринковић
Највише нових случајева – 68 је у Ваљеву, 16 у Убу, 12 Осечини, по девет у Лајковцу и Мионици и пет у Љигу.
На лечењу у Општој болници Ваљеву налазе се 124 пацијента, оболелих од ковида 19, са подручја Колубарског округа у ком је, од почетка пандемије, 10.752 становника било заражено корона вирусом.
До сада, излечено је 3.895 житеља округа – 2.762 у Ваљеву, 446 Љигу, 217 Мионици, 168 у Убу, 164 Лајковцу и 138 у Осечини.
Препоручујемо
КОЛУБАРСКИ ОКРУГ: Нових 126 случајева короне, ево у ком граду има највише оболелих
23. 12. 2020. у 17:41
КОРОНА У КОЛУБАРСКОМ ОКРУГУ: Заражено још 88 људи, највише нових случајева у Ваљеву
21. 12. 2020. у 14:58
У ЉИГУ БЕЗ НОВИХ СЛУЧАЈЕВА: Број заражених у Колубарском округу опада
19. 12. 2020. у 15:25
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)