У ЗРЕЊАНИНУ СЕ ЗНАЈУ ПРИОРИТЕТИ: Од новогодишње прославе 2,1 милион динара за социјално угрожене и лечење болесне деце

Б. Г.

18. 12. 2020. у 19:22

ИЗНОС од 2,1 милиона динара из буџета града Зрењанина, уместо организовања новогодишње прославе, биће утрошен за помоћ угроженим категоријама.

У ЗРЕЊАНИНУ СЕ ЗНАЈУ ПРИОРИТЕТИ: Од новогодишње прославе 2,1 милион динара за социјално угрожене и лечење болесне деце

Фото: Град Зрењанин

За набавку новогодишњих пакетића за децу корисника Центра за социјални рад, Народне кухиње, као и децу из Основне и средње школе "9. мај" биће потрошено 600 хиљада динара, док ће 1,5 милион динара бити дато за лечење деце.

- Идеја је потекла од грађана, а ова година протекла је у знаку хуманости и солидарности. Ово је можда почетак неког новог начина размишљања - истакао је Симо Салапура, градоначелник Зрењанина, уз захвалност суграђанима који су се укључили у новогодишњу хуманитарну акцију.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ЗНАЊЕ ПОКРЕЋЕ БУДУЋНОСТ: Моћ младих у заједничком креирању образовања