ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Ковидом 19 заражено још 118 особа

17. 12. 2020. у 17:35

ПРЕМА подацима Завода за јавно здравље Пожаревац, у Браничевском округу регистровано је још 118 особа заражених Ковидом 19.

ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Ковидом 19 заражено још 118 особа

Фото: Д. Н.

Од тога, у Пожаревцу новооболелих је 43, у Петровцу на Млави 32, у Великом Градишту 11, у Кучеву осам, у Жабарима и Голупцу по седам, у Малом Црнићу шест и у Жагубици четири.

Рачунајући и новоболеле, од почетка епидемије у Пожаревцу укупан број заражених је 2.439, у Петровцу на Млави 920, у Великом Градишту 759, у Кучеву 408, у Голупцу 298, у Малом Црнићу 253, у Жагубици 190 и у Жабарима 132.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (1)

ПЉУШТЕ ЧЕСТИТКЕ: Певач добио ШЕСТО дете - сину дали моћно име