КОРОНА У КЛАДОВУ: Још 15 заражених вирусом
ПОЗИТИВАН резултат на присуство вируса корона у општини Кладово потврђен је код још 15 особа.
Фото: С.М.Ј.
Од ковида се опоравило 19 грађана, тако да је број активно позитивних смањен на 308 пацијената, наводи се у дневном извештају Здравственог центра Кладово. Од овог броја активно позитивних 28 су здравствени и немедински радници, запослени у кладовској здравственој установи, док их је двоје у изолацији.
Тренутно је у ковид болницама у Нишу у Београду хоспитализовано 39 грађана. Од почетка епидемије до сада је у кладовском крају вирусом корона заражено је 1056 особа, а од последица инфекције преминуло је 35 пацијената.
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)