ТРИ СМРТНА СЛУЧАЈА НА КОВИД-ОДЕЉЕЊУ: Породицама пацијената на одељењу интензивне неге у Параћину доступан телефонски број за информације
У ОПШТОЈ болници у Параћину на ковид-одељењу, према данашњим подацима објављеним на сајту Општине, налази се 75 пацијената, од којих је десеторо на респиратору - троје интубирано, а седам на неинвазивној вентилацији.
Фото: З. Рашић
У протекла 24 сата било је пет отпуста, девет пријема новооболелих и три смртна случаја. Преминула су два мушкарца рођена 1972. и 1964. године и једна женска особа рођена 1960.
Од јуче је у функцији телефонски службени број Интензивне неге ковид-одељења, 063/10-79-021, на који се могу добити информације од дежурног лекара, пре подне у времену од 11 до 12 сати, а поподне од 17 до 18 сати.
Број је пре свега намењен породицама пацијената смештених на ковид-одељењу.
Препоручујемо
МАЊИ БРОЈ ПРЕГЛЕДА: Ситуација у ковид амбулантама у Смедеревској Паланци
17. 12. 2020. у 14:54
НАЈНОВИЈИ ПОДАЦИ ЗА СРБИЈУ: Од вируса корона преминуло 47 људи, још 5.129 новозаражених
17. 12. 2020. у 15:08
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)