ЗАРАЖЕНЕ ЦЕЛЕ ПОРОДИЦЕ: Расте број оболелих у Врању
ПРЕМА најновијим подацима Завода за јавно здравља у Врању од 234 послатих узорака на анализу код 143 потврђен је корона вирус.
Фото В. Н.
Од тог броја 116 новооболелих је из Врања, девет из Сурдулице, осам из Владичиног Хана, седам из Прешева, две особе из Босилеграда и једна из Трговишта.
Оно што забрињава епидемиологе је велика преносивост вируса, као и податак великог броја породичних епидемија.
Редовни подаци о броју хоспитализованих овд јутрос нису објављени. Незванично, максимално су попуњени сви болнички капацитети и у Врању и у Сурдулици. У току је отварање још једне ковид болнице у Врању.
Препоручујемо
ПРЕМИНУЛЕ ЈОШ 4 ОСОБЕ: У ковид амбуланти у Пироту прегледано 268 особа
07. 12. 2020. у 12:07
У СРПСКОЈ 16 СМРТНИХ СЛУЧАЈЕВА: Вирус корона потврђен код 85 особа
07. 12. 2020. у 11:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)