ОБЕЗБЕЂЕНО ДЕВЕТ МИЛИОНА: Локална самоуправа Врњачке Бање помаже јавним предузећима
РЕБАЛАНСОМ општинског буџета за ову годину, локална самоуправа Врњачке Бање издвојиће девет милиона динара за помоћ овдашњим Јавним предузећима чије је пословање отежано током пандемије корона вирусом.
Фото: ТО Врњачка Бања
Ову одлуку усвојило је Општинско веће на всанредној седници, а средства за ову намену обезбеђена су приходима од боравишне таксе.
Препоручујемо
КАЗНА ДО 120.000 ДИНАРА: Обавезна категоризација угоститељских објеката у Врњачкој Бањи
13. 10. 2020. у 12:46
ЧУВАЈУ СВОЈЕ ИЗВОРЕ: Заштита природних ресурса у Врњачкој Бањи
22. 10. 2020. у 10:56 >> 11:50
ПРИБОР СИРОМАШНИМ ОСНОВЦИМА: Помоћ Врњчана социјално најугроженијим породицама
22. 10. 2020. у 11:43
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)