УМЕСТО од седам до 20 часова,Ковид амбуланта Дома здравља у Крагујевцу од данас ради до поноћи.
Повезане вести
ЈОШ ЈЕДАН ГРАД У СРБИЈИ УВЕО ВАНРЕДНУ СИТУАЦИЈУ: Нове мере ступиле на снагу
НА предлог Градског штаба за ванредне ситуације, градоначелница Ужица др Јелена Раковић Радивојевић донела je одлуку о проглашењу ванредне ситуације на територији града Ужица због потребе предузимања појачаних мера на спречавању интензивнијег ширења корона вируса.
23. 11. 2020. у 15:10
УПОЛА МАЊЕ НОВИХ СЛУЧАЈЕВА КОРОНЕ: Епидемиолошка ситуација у Колубарском округу
ПРЕМА подацима Завода за јавно здравље у Ваљеву, на подручју Колубарског округа евидентирано је 75 нових случајева заразе корона вирусом – упола мање него претходног дана.
23. 11. 2020. у 14:16
КРИЗНИ ШТАБ УСВОЈИО НОВУ ОДЛУКУ: Ово је процедура пријема ковид сумњивих
КРИЗНИ шртаб у Пироту, усвојио је нову процедуру пријема пацијената који су сумњиви на ковид 19.
23. 11. 2020. у 13:56
КОРОНОМ ЗАРАЖЕНА ЈОШ 41 ОСОБА: Епидемиолошка ситуација на подручју Браничевског округа
ПРЕМА подацима Завода за јавно здравље Пожаревац, на подручју Браничевског округа у последња 24 сата инфекција Ковидом 19 потврђена је код 41 особе.
23. 11. 2020. у 14:36
ПРЕМИНУЛА ДВА ПАЦИЈЕНТА: Епидемиолошка ситуација у Зајечару
У Зајечару су, од последица вируса цовид-19, преминуле две особе – саопштио је Бошко Ничић, градоначелник.
23. 11. 2020. у 14:05
Најновије из рубрике
ОГЛАШЕНА ПРОДАЈА ИМОВИНЕ АУТОБУСКОГ ПРЕВОЗНИКА ИЗ ВРШЦА Оде фирма за 615 милиона
АГЕНЦИЈА за лиценцирање стечајних управника огласила је прву продају имовине аутобуског превозника из Вршца - СТУП "Вршац" а. д. - који је у стечају од априла прошле године. У понуди је читав комплекс аутобуске станице: са новом станичном зградом, радионицама и опремом, као и 53 аутобуса, од којих је 37 у возном стању. Укупна процењена вредност имовине износи 615 милиона динара, а јавно отварање понуда биће организовано 5. фебруара у Вршцу.
25. 01. 2026. у 20:00
СНАБДЕВАЊЕ НОВОГ САДА СТАБИЛНО, ИАКО ЈЕ ДУНАВ ОПЕТ НА ИСТОРИЈСКОМ МИНИМУМУ ЗА ОВО ДОБА ГОДИНЕ Воде има довољно, а биће је и више
ЈКП "Водовод и канализација" у Новом Саду континуирано спроводи мере усмерене ка унапређењу система, да би обезбедило стабилно и поуздано снабдевање грађана течношћу за пиће, па сада чини још један искорак - припремајући се за почетак регенерације седмог бунара, као и за уградњу нових дренова у онај означен као "БХД 3" на Штранду, који ће после 18 година бити враћен у систем водоснабдевања. Иако је из овдашњег система искључен још 2006, сада ће његовим повратком у оптицај бити добијено нових 80 литара воде у секунди.
25. 01. 2026. у 20:00
НА ПАЛИЋУ ОТВОРЕНА НОВОИЗГРАЂЕНА АМБУЛАНТА СУБОТИЧКОГ ДОМА ЗДРАВЉА КОЈА ЈЕ КОШТАЛА 96 МИЛИОНА Помоћ свима на дохват руке
СТАНОВНИЦИ Палића добили су нову, савремено опремљену амбуланту, у чију је изградњу из градског буџета Суботице уложено 96,53 милиона динара.
25. 01. 2026. у 20:00
НОВИ ВЕЛИКИ УСПЕХ ЧЛАНИЦА ЛИНГВИСТИЧКЕ СЕКЦИЈЕ ТЕХНОЛОШКЕ ШКОЛЕ ИЗ ПАРАЋИНА Награђене за рад о Десанки Максимовић
ЛИНГВИСТИЧКА секција Технолошке школе из Параћина, коју води професорка српског језика Зорица Ивановић, поново је доказала да је без премца у конкуренцији средњих школа у Србији.
25. 01. 2026. у 20:00
КОНАЧНО РАСТУМАЧЕНА НАКНАДА ЗА КОРИШЋЕЊЕ ЈАВНИХ ДОБАРА У ЧАЧКУ Грађани неће плаћати шетњу по тротоарима
НАКНАДУ за коришћење јавних добара, односно заузеће дела јавног пута, тротоара, паркиралишта и прилазних саобраћајница - од ове године - мораће да плаћају искључиво правна лица и предузетници, али не и грађани.
25. 01. 2026. у 20:00
Коментари (0)