ИЗДАТЕ 22 ПРЕКРШАЈНЕ ПРИЈАВЕ: У Средњобанатском округу појачана контрола примене противепидемијских мера
НА 12. седници Савета Средњобанатског управног округа, одржаној у барокној сали Градске куће у Зрењанину, осим разматрања тренутно ни мало повољне епидемиолошке ситуације, говорило се о појачаној контроли примена противепидемијских мера.
Фото: Б.Г.
Укупно 25 републичких и покрајинских инспектора и 23 комунална милиционера и инспектора града Зрењанина, врше учестале контроле на терену, а у периоду од 28.октобра, извршено је 782 надзора и поднете су 22 прекршајне пријаве.
Како је наглашено и у наррдном периоду, у циљу заштите становништва и побољшања епидемиолошке слике у граду и околним местима, наставиће се појачане координисане, инспекцијсе контроле и циљани надзори, санитарнтарних инспекцијских служби, инспекције рада, тржишне, ветеринарске и пореске инспекције, као и инспекција на нивоу локалних самоуправа, комуналне инспекције и комуналне милиције, уз помоћ зрењанинске Полицијске управе.
Препоручујемо
СИТУАЦИЈА У ЗРЕЊАНИНУ ЈЕ СВЕ ГОРА: Апел надлњжних да се поштују све мере
20. 11. 2020. у 13:31
ОД 139 ТЕСТИРАНИХ, 19 ЗАРАЖЕНИХ: Ситуација у граду на обалама Бегеја под контролом
31. 10. 2020. у 09:56
ЕПИДЕМИЈА КОРОНЕ У СЕВЕРНОЈ МАКЕДОНИЈИ: Више од 1.200 нових случајева, пеминуло 39 особа
21. 11. 2020. у 08:37
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)