ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Ковидом 19 заражено још 135 особа
НА територији Браничевског округа регистровано је још 135 пацијената инфицираних Ковидом 19. Од тога, чак 100 је са подручја Пожаревца, 25 из Великог Градишта, пет из Голупца, три из Малог Црнића и по један из Петровца на Млави и Кучева.
Фото: Д. Новковић
Рачунајући од почетка епидемије, укупан број заражених највећи је у Пожаревцу – 868, а затим у Петровцу на Млави – 322.
У Великом Градишту оболела су 133 лица, у Кучеву 57, у Жагубици и Голупцу по 43, у Малом Црнићу 33 и у Жабарима 30. Од почетка епидемије, у Браничевском округу тестирано је 13.916 узорака.
Препоручујемо
НА ПЛАНИНИ БОБИЈИ ИЗНАД ЉУБОВИЈЕ: Велики народни саборВидовдан-вазда пут и видик
28. 06. 2026. у 15:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)