ЗБОГ РЕМОНТА МРЕЖЕ Ови делови Лесковца сутра неће имати струје

И.М.

04. 11. 2020. у 12:13

ЗБОГ редовног ремонта електричне мреже сутра струје неће бити у десетак улица у центру Лесковца као и у делу насеља Славко Златановић.

ЗБОГ РЕМОНТА МРЕЖЕ Ови делови Лесковца сутра неће имати струје

Фото: И. М.

Лесковачка „Електродистрибуција“ је најавила да електричну енергију неће имати, од девет до најкасније 15 часова, потрошачи у Улици Владе Ђорђевића. Најкасније до 13 часова без струје ће бити улице: Врањска, Власотиначка, Ханска и део Славка Златановића, док од девет часова до завршетка радова, а најкасније до поднева, електричну енергију неће имати потрошачи у Делиградској, Косовској улици, у делу Масима Ковачевића, Млинској, од броја један до 25, Пана Ђукића, од броја 22 до 54 као и у Светоилијској, од броја 30 до бр.70.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!