ЗА УСЛУГЕ ЈКП „ЧИСТОЋА“ Краљевчани дугују 300 милиона динара

Г.Ћ.

13. 10. 2020. у 11:56

ЗA услуге Јавног-комуналног предузећа „Чистоћа“ - изношење смећа, закуп гробних места, као и паркирања, закључно са септембром ове године Краљевчани, рачунајући физичка и правна лица, укупно дугују више од 300 милиона динара.

ЗА УСЛУГЕ ЈКП „ЧИСТОЋА“ Краљевчани дугују 300 милиона динара

Фото: Г. Шљивић

Зато су из „Чистоће“ ових дана још једном апеловали на становнике града на Ибру да измире своја дуговања како не би били принуђени да своја потраживања наплате преко извршитеља или суда.


- За физика лица, односно домаћинства имамо акцију репрограма дуга, односно плаћање на рате за дуговања старија од две године. Када су у питању правна лица или предузетници апелујемо да дођу код нас како би склкопили споразум о вансудском поравнању, односно уговор о измирењу на рате - каже Софија Тодроровић, шеф наплате у ЈКП „Чистоћа“ у Краљеву.

Како сазнајемо у овом предузећу, дужницима су већ послате опомене пред утужење, а склапањем споразума о репрограму и редовним измиривањем уговорених месечних обавеза, грађани ће избећи непријатности принудне наплате.

- Принуђени смо на овај корак како би предузеће могло нормално да функционише – додаје Софија Тодоровић. - Цене наших услуга су међу најнижим у Србији, али нам дуговања која су из месеца у месец све већа отежавају обаваљање делатности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Мадуро слетео у Њујорк, прети му смртна казна; Протести против Трампа (ФОТО/ВИДЕО)

ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Мадуро слетео у Њујорк, прети му смртна казна; Протести против Трампа (ФОТО/ВИДЕО)

У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, у суботу ујутро одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони и хеликоптери, јавили су светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље у операцији "Operation Absolute Resolve".

03. 01. 2026. у 07:45 >> 00:07

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

МАДУРО ВЕЗАН, НЕ ВИДИ И НЕ ЧУЈЕ: Ова слика је највећа Трампова срамота