ОБНОВА СИГНАЛИЗАЦИЈЕ НА ПУТЕВИМА: Радови на подручју општине Апатин

Ј.Б.

02. 10. 2020. у 17:43

НА подручју општине Апатин у току је редовно одржавање хоризонталне сигнализације на путевима.

ОБНОВА СИГНАЛИЗАЦИЈЕ НА ПУТЕВИМА: Радови на подручју општине Апатин

Фото: Ј. Бекић

У селима је посао завршен, док се овом граду још увек раде уздужне, попречне ознаке, линије заустављања и пешачки прелази.

-Једном годишње се раде улице првог и другог приоритета, док се мање фреквентне улице раде сваке две године. Извођач радова је фирма „Боја” из  Сомбора, а посао је вредан око 3.5 милиона динара. Ове године на најфреквентнијим улицама и прелазима примениће се нова техника- хладна пластика, остале улице су рађене редовном фарбом за коловозе- каже Драган Поповић из ЈКП „Наш дом“, која брине у путној ифраструктури.

Он додаје да је то трајније бојење, које се примењују у већим градовима где је велика фреквенција саобраћаја. Поред саобраћајница обновиће се и паркинг места, ознаке места за инвалиде и прелази бициклистичких стаза.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

РУСИЈА У ШОКУ: Добила вести из Америке које уопште није очекивала