РЕКОНСТРУКЦИЈА ВРАЊСКЕ БОЛНИЦЕ: Лабораторија неће радити два дана
БОЛНИЧКА лабораторија у Врању неће радити 24. и 25. септембра због преселјења апарата и почетка најављене реконструкције Болнице, саопштено је из ове Здравствене установе.
Фото Ј. С.
Лабораторија ће бити преселјена у приземлју Интерног оделјења, на супротној страни од места где се сада налази. Све биохемијске анализе радиће се у лабораторији Дома здравлја од 7 сати ујутру.
Из Здравственог центра апелују на грађане, да све анализе које нису хитне одложе за понеделјак, јер у лабораторији Дома здравлја не постоје техничке могућности за анализу хормона и тумор маркера.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
21. 07. 2026. у 22:20 >> 23:04
Коментари (0)