УКИНУТА ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА У ПРИЈЕПОЉУ: Епидемиолошка ситуација се поправила
ВАНРЕДНА ситуација у Пријепољу, која је била уведена 8. јула због великог броја оболелих од корона вируса, укинута је данас одлуком председника општине и команданта Општинског штаба за ванредне ситуације Владимира Бабића.
Фото: А. Ровчанин
Општински штаб је закључио да се епидемиолошка ситуација у Пријепољу стабилизовала до нивоа за који није потребно предузимање посебних мера у ванредној ситуацији, већ се контрола епидемије може спроводити редовним мерама прописаним Уредбом Владе Републике Србије.
Први човек општине Владимир Бабић казао је за “Новости” да је од пресудног значаја да грађани наставе са примена прописаних мера и одговорним понашањем, како би се спречило поновно разбуктавање епидемије.
Препоручујемо
НАЈНОВИЈИ ПРЕСЕК: У Србији још 62 зараженo короном, преминула 1 особа, на респираторима њих 20!
18. 09. 2020. у 14:41 >> 14:43
КИЛОМЕТАРСКЕ КОЛОНЕ НА ГРАНИЦИ: Срби пожурили да се врате у домовину због најављених епидемиолошких мера (ФОТО)
18. 09. 2020. у 13:16 >> 13:59
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)