ОТКАЗАН 87. МЕЂУНАРОДНИ ПОЉОПРИВРЕДНИ САЈАМ У НОВОМ САДУ: Слика српског аграра у виртуелном окружењу
МЕЂУНАРОДНИ пољопривредни сајам у Новом Саду, због пандемије вируса корона, неће бити одржан у планираном термину од 12. до 16. септембра, али ће овогодишња слика српског аграра, уместо на просторима сајмишта, бити представљена у виртуелној форми, саопштио је данас Новосадски сајам.
Фото: Танјуг
- Здравље излагача, посетилаца и запослених је на првом месту. С обзиром на епидемиолошку ситуацију, коју је тешко предвидети у наредном периоду, Новосадски сајам је донео одлуку да откаже Међународни пољопривредни сајам – наведено је у саопштењу те сајамске куће.
На основу анкете спроведене међу излагачима, став већине је да та манифестација буде организована следеће године у безбедном и сигурном окружењу, па је за приређивање 87. међународног пољопривредног сајма утврђен нови термин, од 15. до 21. маја 2021. године.
Новосадски сајам интензивно развија платформу за виртуелни Пољопривредни сајам, који ће бити место повезивања излагача са крајњим корисницима а датум тог начина презентације биће накнадно објављен.
Фото: Д. Дозет
Међународни пољопривредни сајам у Новом Саду један је од пет најзначајнијих сајмова те врсте у Европи. Окупља 1.500 излагача из 60 земаља света и 140.000 посетилаца.
Препоручујемо
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)