ЕПИДЕМИЈА У ВРАЊУ: У ковид болницама 49 пацијената
Према подацима од уторка у четири ковид болнице у Врању хоспитализовано је укупно 49 пацијената , од чега ковид позитивних 21. Међу хоспитализованима нема деце.
Болница у Врању / Фото Ј. С.
Тренутан број слободних места у врањским болницама је 166. На кућно лечење отпуштена су четири пацијента, од тога један транспортован у Клинички центар Ниш.
Током јучерашњег дана, у врањској ковид амбуланти АТД обављен је 151 преглед, од чега првих прегледа 39, а контролних 112.
Узоркована је крв код 60 пацијената и сачињена 83 РТГ плућа. Такође, урађено је 60 брзих тестова и 34 ПЦР теста. Ови подаци показују да се епидемиолошка ситуација у Врању и целом округу смирује.
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)