НА РЕСПИРАТОРУ ДВА ПАЦИЈЕНТА: У Суботичкој болници тренутно 77 пацијената
НА БОЛНИЧКОМ лечењу у ковид делу Опште болнице у Суботици у понедељак се налазили укупно 77 пацијента, од којих шест пацијената у јединици интензивног лечења.
Фото: Новости архива
У најтежем стању су два пацијента средње животне доби који су на инвазивној механичкој вентилацији (респиратору).
- Сви остали хоспитализовани пацијенти су стабилног клиничког стања – кажу у Општој болници у Суботици и додају да међу запосленима у овој здравственој установи нема нових случаја заразе вирусом ковид-19.
Између недеље и понедељка у респираторној амбуланти суботичке болнице прегледано је 23 пацијента, од којих је 14 задржано на болничком лечењу.
Са друге стране, десет пацијената је у добром општем стању отпуштено са болничког лечења на даљу кућну изолацију и праћење.
Препоручујемо
НАЈВИШЕ ПРИЗНАЊА ЗА ОДБОЈКАШИЦЕ: Бела Црква прогласила најбоље спортисте у 2025. години
11. 03. 2026. у 20:01
ЖЕНСКИ “РУКОПИС“ СЕНЗИБИЛНИЈИ: Изложба „Жене уметнице“ пред параћинском публиком (ФОТО)
11. 03. 2026. у 17:47
ГИМНАЗИЈАЛКЕ ОПЕТ ЗАБЛИСТАЛЕ: Параћинке победнице у спортској гимнастици
11. 03. 2026. у 14:20
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)