ОТВОРЕН ПРОЛЕЋНИ САЈАМ ЦВЕЋА И МЕДА У СМЕДЕРЕВУ: До недеље излаже 120 произвођача из Србије
У Смедереву је отворен 17. Пролећни сајам цвећа и меда, манифестација која сваке године окупља све већи број излагача. Сајам је изложбеног, продајног и такмичарског карактера, а ове године на сајму учествује више од 120 произвођача из разних крајева Србије.
Фото: Н. Живановић
Сајам је отворила градоначелница Смедерева, Јасмина Војиновић, која је, између осталог, навела да хортикултура и пчеларство нису само занимања, већ позиви који захтевају бескрајно стрпљење, вредне руке и потпуну посвећеност.
-Нека овај сајам буде мост за размену искустава, место где ће се рађати нова пријатељства и пословне сарадње, а све у циљу јачања и напретка производње, рекла је између осталог градоначелница Смедерева, Јасмина Војиновић на отварању манифестације.
За најлепши штанд проглашен је штанд расадника,,Глишић“ из Тополе, а за најбољи расадник проглашен је расадник ,,Љиљане Пешић“ из Смедерева. Дипломе и пехаре уручила им је градоначелница, уз помоћ малишана из предшколске установе ,,Наша радост“.
Сајам цвећа и меда траје до недеље, 17.маја.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СВИ ИГРАЛИ СРПСКО КОЛО: Завршен 27. Међународни фестивал фолклора „Вршачки венац“ (ФОТО)
10. 07. 2026. у 19:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)