КОШ ЗА ЗДРАВЉЕ: Друштво онколошких пацијената Врања обележава Светски дан борбе против рака
Симболичном акцијом ,,Кош за здравље" Друштво онколошких пацијената и ове године обележиће 4. фебруар Светски дан борбе против рака.
Фото: ДОП
Они позивају све суграђане да им се придруже и дају кош за здравље,у среду у 13 сати, у центру града - на платоу код Робне куће.
Једно од најбројнијих и најактивнијих удружења у храду подсећа грађане да не заборављају на превентивне прегледе и захваљују се на подршци коју готово свакодневно добијају у свом раду.
Препоручујемо
РАДОВИ У ЛОЗНИЦИ: Држава гради нова и уређује стара здања Цвијићеве школе
03. 07. 2026. у 17:21
УЛАЗ ЗА ЛЕЧЕЊЕ МАЛОГ КОНСТАНТИНА: На "Штранду" још један "Хуманитарни понедељак"
03. 07. 2026. у 16:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)