ОПОМЕНА ДУЖНИЦИМА: Због дуга следе судски поступци, а потом искључење са мреже

ПОЖАРЕВАЦ – Пожаревачко ЈКП „Водовод и канализација“ почело је са слањем опомена због повећаног броја корисника са доспелим, а неизмиреним обавезама.

ОПОМЕНА ДУЖНИЦИМА: Због дуга следе судски поступци, а потом искључење са мреже

Д.Н.

Позвани су корисници који имају доспела дуговања да их без одлагања измире, како би избегли додатне трошкове судских и извршних поступака, као и искључење са јавне водоводне мреже. -Благовремено измирење обавеза представља једини начин да се избегну даље мере које ћемо предузимати у складу са законом – упозорили су из „Водовода“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички патриот погодио Кијевско-печерску лавру

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички "патриот" погодио Кијевско-печерску лавру

МИНИСТАРСТВО одбране Русије тврди да је Кијевско-печерска лавра погођена ракетним системом противваздушне одбране "патриот" америчке производње, наводећи да би један од разлога за то могло да буде слање Украјини тих ракета којима је истекао рок коришћења.

15. 06. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОВО И ОНО НА ДОРЋОЛУ: Матија Бећковић на сцени театра хуманости Фондације Mozzart