ПОЧЕО 12. ЗИМСКИ ФУТСАЛ ТУРНИР: У Ћуприји све у знаку омиљеног спорта

ПРВИ јуниорским и сениорским утакмицама у хали спортова „Ада“ у Ћуприји синоћ је почео 12. по реду tradicionalni Futsal turnir „Ćuprija 2025“.

ПОЧЕО 12. ЗИМСКИ ФУТСАЛ ТУРНИР: У Ћуприји све у знаку  омиљеног спорта

Фото: Фејсбук/Спортски центар Ћуприја

Турнир траје од 8. до 27. децембра, а ове године окупио је 36 екипа у три категорије: две млађе, 2011/2012. годиште, те 2010. генерацију, док сениорска група има 16 екипа.

Припремљен је солидан наградни фонд у укупном износу од милион и по динара.

Највише новца инкасираће екипа у сениорској конкуренцији која освоји прво место - 900.000 динара. Награда за другопласирану екипу је 400.000, трећепласирана ће добити 150.000, док ће екипа на четвртом месту бити награђена са „утешних“ 50.000 динара.

Биће проглашени и најбољи играч, стрелац и голман, којима такође следују награде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите