ЕЛЕНА У ФИНАЛУ ТАКМИЧЕЊА ТОП МОДЕЛ ЕВРОПЕ: Велики успех шарматне Зрењанинке

Богољуб Грујић

17. 11. 2025. у 10:18

ЕЛЕНА Шево, двадесетједногодишња студенткиња из Зрењанина, која се интензивно бави моделингом последње три године, обезбедила је пласман у финале престижног међународног такмичења Топ Модел Еуропе, које ће се 30. новембра одржати у ексклузивном хотелу Стеигенбергер у Бриселу, у сарадњи са Трендy Фасхион Wеек-ом и познатим европским модним дизајнерима.

ЕЛЕНА У ФИНАЛУ ТАКМИЧЕЊА ТОП МОДЕЛ ЕВРОПЕ: Велики успех шарматне Зрењанинке

Фото: Инстаграм/elenasevo

- Ове године учешће је узело више од 25 хиљада кандидата из 40 земаља, а међу 90 финалиста, од којих је 40 девојака и 50 момака, поносно представљам Србију у фасхион категорији - каже Елена, уз напомену да је ово такмичење, многим моделима обезбедило сарадњу са познатим светским модним брендовима,  као што су Цханел, Долце & Габбана, Балмаин, Гиоргио Армани, Јеан-Паул Гаултиер и Лоуис Вуиттон, а то је и њен сан.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ševo Elena (@elenasevo)

Пре такмичења Топ модел Европе, уз обавезе на факултету, Елена је радила у моделинг индустрији у Србији, сарађујући са нашим реномираним брендовима и учествовала на бројним модним ревијама и едиторијалима, а највећи досадашњи успех јој је насловна страна њујоршког магазина Вангуард.

- Током ове три године, прошла сам кроз бројне изазова које моделинг носи, од строго контролисаних дијета и стандарда изгледа, до личног раста и прихватања свог тела на здрав начин - наглашава, уз искрену жељу да својом причом инспирише девојке да се изборе за себе и да схвате да моделинг може бити и пут самопоуздања, а не само притиска, како многи сматрају.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ševo Elena (@elenasevo)

- Увек је лепо поделити искуство и испричати причу попут моје, а ја сам само девојка из Зрењанина, која је стигла до европског финала и сматрам да је то леп пример младима који верују у свој рад и истрајност - додала је на крају Елена Шево.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју