БОГАТА ПОНУДА ЦВЕЋА И УКРАСНОГ БИЉА: Традиционална Новосадска цветна пијаца 3. и 4. окобра на платоу СПЕНСА
ТРАДИЦИОНАЛНА Новосадска цветна пијаца одржаће се у петак и суботу, 3. и 4. октобра (петак, од 8 до 19 часова;, а у суботу, од 8 до послеподневних часова) на платоу испред ЈП СПЦ “Војводина” - СПЕНС У Новом Саду.
ФОТО: Плакат Покрет горана
Посетиоци ће, како најављују организатори, и овога пута имати прилику да уживају у богатој понуди цвећа, украсног биља, садног материјала, рукотворина и других производа намењених љубитељима хортикултуре.
ФОТО: Плакат Покрет горана
Поред продајног и изложбеног дела, посетиоци ће моћи да учествују и у пратећем програму. Организоваће се дечје радионице на којима ће најмлађи на креативан начин учити о биљкама и значају очувања природе.
У акцији "Замени папир за саднице", грађани ће моћи да донесу стари папир и да га замене за саднице, чиме се подстиче рециклажа и очување животне средине. Ову акцију организује Удружење”Инжењери заштите животне средине”.
Препоручујемо
ПОЛИЦИЈУ ЗВАЛИ ЗБОГ - ИГРАЧКЕ: Родитељи из Врања револтирани реакцијом школе
24. 02. 2026. у 14:47
ВИШЕ ОД 1.100 ПРЕКРШАЈА: Ефекти појачане контроле саобраћаја ПУ Јагодина
24. 02. 2026. у 14:45
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)