БУДИТЕ ХУМАНИ, СПАСИТЕ НЕКОМЕ ЖИВОТ:Добровољно давања крви у Сомбору, у четвртак, 7. августа и у суботу, 9. августа у Бачком Моноштору

Љиљана Прерадовић

06. 08. 2025. у 10:12

ЦРВЕНИ крст Сомбор у сарадњи са Заводом за трансфузију крви Војводине, ове недеље организује две акције давања крви.Прва, редовна акција ће бити организована у четвртак, 07.08.2025. године у Центру за едукацију Црвеног крста Сомбор, Апатински пут 19, у периоду од 09,00 до 13,00 часова, а друга, ванредна акција биће организована у суботу, 09.08.2025. године у трансфузиомобилу, у центру Бачког Моноштора, у периоду од 09,00 до 11,30 часова.

БУДИТЕ ХУМАНИ, СПАСИТЕ НЕКОМЕ ЖИВОТ:Добровољно давања крви у Сомбору, у четвртак, 7. августа и у суботу, 9. августа у Бачком Моноштору

ФОТО: Град Сомбор

Сви који желе да донирају драгоцену течност, најпре то могу учинити  у четвртак, 7. августа  у Центру за едукацију Црвеног крста Сомбор (Апатински пут 19) од 9 до 13 часова. Друга акција се организује у суботу, 9. августа у трансфузиомобилу у цантру Бачког Моноштора од 9 до 11.30 часова.

Позив  да буду хумани и донирају драгоцену течност, упућен је свима  који имају између 18 и 65 година, здрави су и желе да дарују крв, да се одазову  позиву, јер су  резерве крви у овим летњим месецима  увек на минимуму.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута