БИРА СЕ ПРЕВОЗНИК ЗА ГРАДСКЕ И ПРИГРАДСКЕ ЛИНИЈЕ: Концесија се додељује на пет година

Зорица Глигоријевић

10. 07. 2025. у 16:09

Општина Ћуприја објавила је јавни позив за доделу концесије за обављање комуналне делатности градског и приградског превоза путника на територији општине.

БИРА СЕ ПРЕВОЗНИК ЗА ГРАДСКЕ И ПРИГРАДСКЕ ЛИНИЈЕ: Концесија се додељује на пет година

Фото:З.Глигоријевић

“Концесија се додељује на период од пет година, а рок за достављање понуда је 60 дана од објављивања позива у Службеном гласнику РС и на Порталу јавних набавки.

Предмет концесије је поверавање делатности превоза у складу са Одлуком о усвајању Концесионог акта, док је критеријум за избор најповољнијег понуђача – најнижа понуђена цена”, наводи се на сајту Општине Ћуприја.

Услови које понуђачи морају да испуне, поред осталог, укључују поседовање лиценце за домаћи линијски превоз путника, најмање шест аутобуса који задовољавају норму „ЕУРО 6“, од чега три са капацитетом од 50+ места и три са најмање 21+ местом за седење, као и доказ о пословном приходу од минимум 220 милиона динара у претходне три године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе