ПОЧИЊЕ „ЛЕТО У ПАРКУ“: Сваког викенда у Белој Цркви концерти, представе...
ОВОГ викенда у јужнобанатској општини Бела Црква почиње традиционална манифестација „Лето у парку“, са циљем да се многобројним туристима и мештанима понуде занимљиви културно-забавни садржаји.
Фото: Infobc
Највећи број програма биће организован у музичком павиљону у Градском парку, у центру места, с почетком од 20.30 часова.
У петак ће ту посетиоце забављати добро познати музички двојац Јарко и Вацко, у суботу ће у сали Центра за културу бити представа за децу „Штрумпфови“, а у недељу ће у павиљону наступати DJ Rizikko.
Манифестација ће трајати до краја августа, а организатори ће програм најављивати за сваку седмицу посебно.
Препоручујемо
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)