КРАЈ ПРОЛЕЋНЕ ЛИГЕ У СТРЕЉАШТВУ: Златна медаља за младог Параћинца Ђорђа (ФОТО)
У ЈАГОДИНИ је протеклог викенда одржано треће – завршно коло Пролећне стрељачке лиге из ваздушне пушке, појединачно за пионире у мушкој и женској конкуренцији.
Фото: Фејсбук/Драган Здравковић
Млади Параћинци, окупљени у стрељачком клубу „СФС Борац“, постигли су вредне резултате, али посебно Ђорђе Миљковић који је од старта Лиге био фаворит, те је освојио прво место и златну медаљу.
У тиму Параћинаца били су још Михајло и Павле Савић, као и Василије Миленковић.
Фото: Фејсбук/Драган Здравковић
Први пут је на неком стрељачком такмичењу учествовала девојчица Сташа Филиповић и „упуцала је“ 130 кругова, заслуживши честитке клуба и тренера.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)