ИЗМЕНА САОБРАЋАЈА ЗБОГ РАДОВА: Гради се водоводни прикључак у Новом насељу у Новом Саду

Слободан Бајић

12. 06. 2025. у 20:30

ЗБОГ изградње водоводног и канализационог прикључка у Улици Бате Бркића у новосадском Новом насељу, у петак, 13. јуна, биће привремено измењен режим саобраћаја.

ИЗМЕНА САОБРАЋАЈА ЗБОГ РАДОВА: Гради се водоводни прикључак у Новом насељу у Новом Саду

С.Б.

У складу са решењем Градске управе за саобраћај и путеве, аутобуси на линији број 2 ће у смеру из центра града, од раскрснице Булевара Јована Дучића и Улице Бате Бркића, настављати право Булеваром Јована Дучића, до окретнице у истој улици.

У смеру од Новог насеља, аутобуси ће саобраћати редовном трасом а на измењеном делу трасе користиће се аутобуска стајалишта других линија.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?