ПОЧЕЛО ПРИЈАВЉИВАЊЕ ЗА БАСКЕТ: Подјухорско село организује летњи турнир
МЛАДИ житељи Трешњевице у параћинској општини активно се баве спортом, и то не само малим фудбалом, мада су победници последњег општинског турнира месних заједница у том спорту.
Фото: З. Рашић
Они су сада позвали све заинтересоване за баскет 3 на 3 да се опробају у њему на предстојећем турниру.
Пријављивање је већ у току, а организатори су припремили занимљеиве награде, новчане и робне, за освајаче прва три места, најбољег играча турнира и победника у бацању „тројки“.
Осим добре кошарке на врелом асфалтном терену, млади Трешњевци обећавају и добру забаву и дружење, што тако недостаје младима у руралним срединама, посебно онима који лето проводе код куће.
Препоручујемо
КИКИНЂАНИН НЕСТАО У НОВОМ САДУ: Последњи пут виђен на Божић у насељу Адице
11. 01. 2026. у 20:40
ПРЕМИНУО ТВОРАЦ ЈАВНИХ ЧЕСМИ ПО ВОЈВОДИНИ: Одлазак др Мирослава Кукучке из Кикинде
11. 01. 2026. у 20:39
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)