ПРЕДСТАВЉАЛИ РАДНИ ОПУС: Књижевни маратон у Библиотеци "Бранко Радичевић" у Житишту

Богољуб Грујић

21. 05. 2025. у 10:40

Библиотека "Бранко Радичевић" у Житишту, заједно са истоименим клубом књиге, била је успешан организатор и домаћин Књижевног маратона, на којем су учествовали писци и песници.

ПРЕДСТАВЉАЛИ РАДНИ ОПУС: Књижевни маратон у Библиотеци Бранко Радичевић у Житишту

A. Amižić

Говорећи своје стихове, цитате из романа, прича и есеја, публици су се представили књижевници из Зрењанина, Бечеја, Кикинде, Суботице, Ботоша, Алибунара, Крајишника, Српске Црње и Житишта, уз изложбу слика Миливоја Вукојевића из Кикинде.
- Увек је занимљиво учествовати на овој традиционалној манифестацији, која је својеврсно огледало стваралачког опуса књижевника са ових простора - истакао је Душан Милићев, књижевник и публициста из Житишта.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Штекаре! Сандра Африка жестоко о фудбалерима - Ни 50 евра да изваде за песму