БОЈЕВО ГАЂАЊЕ ОВЕ НЕДЕЉЕ: Опрезно око Црне Баре код Чоке
Полицијска управа у Кикинди најавила је да ће њени службеници ове недеље, 16. и 17. априла, на стрелишту „Црна Бара“ у истоименом селу код Чоке, изводити бојево гађање.
Фото: Р. Шегрт
Активност ће трајати од седам до 15 сати, па су грађани упозорени да у том интервалу не обављају пољске радове и не крећу се у близини стрелишта. Иначе, овакво гађање је редовна повремена активност полиције и увек се изводи на овом стрелишту.
Локације ће бити прописно обележена.
Препоручујемо
ПРАЗНИЧНА ДЕЖУРСТВА: Ове ће службе да раде у врањском Здравственом центру
09. 04. 2026. у 14:19
МЛАДИ АСОВИ НА ПОТЕЗУ: Врњачка Бања домаћин Светског шампионата у шаху
09. 04. 2026. у 13:36
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ТАЈНИ ДОГОВОРИ ИЗ 80их: Како су САД наоружавале Техеран, Регана умало коштало фотеље, умешан државни врх - афера Иран-Контра (ФОТО)
ОЛИВЕР Норт је амерички политички коментатор и пензионисани пуковник Корпуса америчких маринаца који сваком својом појавом подсети на контроверзе које се вежу за његово име.
09. 04. 2026. у 12:33
Коментари (0)