ПРОМОЦИЈА ХУМАНИХ ВРЕДНОСТИ: Почеле радионице ЦК Деспотовац (ФОТО)
Црвени крст Деспотовац организовао је низ предавања и радионица за ученике другог и трећег разреда на програму “Промоција хуманих вредности” за ученике ОШ „Ђура Јакшић“ у Плажану.
Фото:ЦК Деспотовац
У радионице су укључени и ђаци истурених одељења у Грабовици и Златову.
Циљ радионица је омогућавање ђацима да се у заштићеној и „топлој“ групној атмосфери, уз помоћ водитеља радионице, уче да препознају и испоље своје емоције и ставове и да „одиграју“ социјалне ситуације, како би искуства могла да пренесу на стваран живот.
-Деци треба омогућити да одиграју оне ситуације које их тиште и оптерећују како би били богатији за једно ново искуство и спремнији за стваран живот око себе – оцењује Стеван Мишковић, секретар ЦК Деспотовац.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)