ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА: Сусрет са предшколцима у параћинској ОШ „Радоје Домановић“
У СУСРЕТ предстојећем упису нове генерације првака, параћинска Основна школа „Радоје Домановић“ организоваће ове седмице „Дан „отворених врата“ за предшколце.
Фото: З. Рашић
Како је најавила управа школе, 19. марта, у среду, школу ће обићи деца из вртића „Гуливер“ и „Колибри“, а сутрадам предшколци из „Бамбија“ и „Плавог зеца“.
Малишанима ће бити омогућено да завире у свет школе, да упознају учитеље и осете како то изгледа бити ђак-првак и то у новом и осавремењеном простору након реконструкције.
Параћинска ОШ „Радоје Домановић“ сада је једна од најлепших основних школа у Поморављу, а посебно су функционални и изузетно опремљени спортски терени, који су увек посећени.
Препоручујемо
МАН'ТЕ СЕ РАДАРА: Протестни успон око 200 учесника на Гудурички врх, највиши у Војводини
23. 03. 2026. у 19:05
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)